09:00 - 09:15 |
|
|
|
|
|
|
|
09:15 - 09:30 |
|
|
|
|
|
|
|
09:30 - 09:45 |
|
|
|
|
|
|
|
09:45 - 10:00 |
|
|
|
|
|
|
|
10:00 - 10:15 |
|
|
| Gérard ETCHEBARNE Gérard ETCHEBARNE ETCHEBARNE Partida : Noizbair/oztibartarrak
|
|
| Gérard ETCHEBARNE Gérard ETCHEBARNE ETCHEBARNE Partida : Noizbait/ Goizeko
|
10:15 - 10:30 |
|
|
|
|
|
10:30 - 10:45 |
|
|
|
|
|
10:45 - 11:00 |
|
|
|
|
|
11:00 - 11:15 |
|
|
| Jon Larronde Jon Larronde JONLARRONDE Partida : Noizbait2 / N3
|
|
|
|
11:15 - 11:30 |
|
|
|
|
|
|
11:30 - 11:45 |
|
|
|
|
|
|
11:45 - 12:00 |
|
|
|
|
|
|
12:00 - 12:15 |
|
|
|
|
| Peyo Larramendy Peyo Larramendy LARRAMENDY Partida : Noizbait/Urrugne
|
|
12:15 - 12:30 |
|
|
|
|
|
|
12:30 - 12:45 |
|
|
|
|
|
|
12:45 - 13:00 |
|
|
|
|
|
|
13:00 - 13:15 |
|
|
|
|
| Bernadette Idiart Bernadette Idiart IDIART Partida : Baline airetik aunamendi.
|
|
13:15 - 13:30 |
|
|
|
|
|
|
13:30 - 13:45 |
|
|
|
|
|
|
13:45 - 14:00 |
|
|
|
|
|
|
14:00 - 14:15 |
|
| Christian Bonetbelche Bonetbelche Christian RA.LARRONDE Partida : Main Nue Jeunes
|
|
| Gérard ETCHEBARNE Gérard ETCHEBARNE ETCHEBARNE Partida : Junior B noibait lau herri
|
Ximun DARGUY Ximun DARGUY DARGUY Partida : noizbait-sare 4°serie
|
14:15 - 14:30 |
|
|
|
|
14:30 - 14:45 |
|
|
|
|
14:45 - 15:00 |
|
|
|
|
15:00 - 15:15 |
|
|
|
| Christian Bonetbelche Christian Bonetbelche CHRISTIAN Partida : Benjamins Main nue
|
|
15:15 - 15:30 |
|
|
|
|
|
15:30 - 15:45 |
|
|
|
|
|
15:45 - 16:00 |
|
|
|
|
|
16:00 - 16:15 |
|
|
| Bernadette Idiart Bernadette Idiart IDIART Partida : Cadetteb demie finale.
|
|
16:15 - 16:30 |
|
|
|
|
16:30 - 16:45 |
|
| YANN DUVIGNEAU YANN DUVIGNEAU DUVIGNEAU Partida : Noizbait / zaharrez segi
|
|
16:45 - 17:00 |
|
|
|
17:00 - 17:15 |
Edouard DETCHART DETCHART Edouard ADMINISTRATEUR Partida : Main Nue Poussins et Benjamins
|
| Ramuntxo BORTEYROU BORTEYROU Ramuntxo LARRONDE Partida : Xare Jeunes
|
Jon Larronde Jon Larronde JONLARRONDE Partida : Noizbait1/hardoi2
|
Gérard ETCHEBARNE Gérard ETCHEBARNE ETCHEBARNE Partida : Cadet A Noizbait Airetik
|
17:15 - 17:30 |
|
17:30 - 17:45 |
| YANN DUVIGNEAU YANN DUVIGNEAU DUVIGNEAU Partida : Yann Duvigneau
|
17:45 - 18:00 |
|
18:00 - 18:15 |
Gérard ETCHEBARNE Alain Mirailh ETCHEBARNE Partida : Main Nue Cadets
|
Emmanuel ETCHEMENDY ETCHEMENDY Emmanuel LARRONDE Partida : Main Nue Séniors
|
Maxime Larrondo Pierre Trolliet LARRONDO Partida : 4 eme Série
|
Steve ELISSALDE Steve ELISSALDE ELISSALDE Partida : Entraînement pala
|
18:15 - 18:30 |
18:30 - 18:45 |
|
18:45 - 19:00 |
|
19:00 - 19:15 |
Raphael Larronde Mattin Etchart LARRONDE Partida : Pala Location
|
|
| Emmanuel ETCHEMENDY Manu ETCHEMENDY ETCHEMENDY Partida : TXAPELKETA
|
19:15 - 19:30 |
|
|
19:30 - 19:45 |
|
|
19:45 - 20:00 |
|
|
20:00 - 20:15 |
Emmanuel ETCHEMENDY ETCHEMENDY Emmanuel LARRONDE Partida : Main nue séniors
|
|
|
|
|
20:15 - 20:30 |
Raphael Larronde Olaizola David LARRONDE Partida : Pala Location
|
|
|
|
|
20:30 - 20:45 |
|
|
|
|
20:45 - 21:00 |
|
|
|
|
21:00 - 21:15 |
|
|
|
|
21:15 - 21:30 |
|
|
|
|
21:30 - 21:45 |
|
|
|
|
21:45 - 22:00 |
|
|
|
|
22:00 - 22:15 |
|
|
|
|
|
|
|
22:15 - 22:30 |
|
|
|
|
|
|
|
22:30 - 22:45 |
|
|
|
|
|
|
|
22:45 - 23:00 |
|
|
|
|
|
|
|